Kniha hostů

Na této stránce se můžete zeptat na cokoliv co Vás zajímá ohledně Restaurace Hotelu Slavia, jakýkoliv nápad, vylepšení, pochvala či stížnost je vítána. Všechny vaše dotazy Vám kolektiv Restaurace Hotelu Slavia mile rád zodpoví. 


Kniha hostů
05.02.2018
Daniela Peter
Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že Senátor Peter Krajcovic je skutecný veritel a jeho e-mail: senatorrpwalter@hotmail.com, protože mi dal pujcku ve výši 3,000,000 Kc.

Daniela Peter
danielapet@centrum.sk

15.01.2018
James Lewandowski
Na Intervenční a hypoteční úvěr nabízíme půjčky jednotlivcům a firmám s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Vyplácíme půjčku na konsolidaci dluhu, domácí zlepšení, nákup automobilů, nový domov, investiční / obchodní expanzi nebo dokonce dovolenou.

V našem systému půjček mají místní i zahraniční klienti záruku na získání půjčky od této společnosti na způsob nezajištěných offshore mezinárodních finančních prostředků, což znamená, že pro tento proces není požadováno žádné zajištění.

Kontaktujte nás pro další dotazy prostřednictvím tohoto e-mailu

Pozdravy,

James Lewandowski
e-mail: lewandowskijames19@gmail.com
web: http://www.interventionmortgagefirm.com/

05.12.2017
Zdenka
Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda v tomto roce 2017 plánujete opět ve Vaší restauraci silvestrovskou večeři ev. večerní program.Rádi bychom přišli v počtu asi
4 lidé.
Děkuji za odpověď.

Zdenka Boháčková

27.08.2017
frank maxwell
FRANK MAXWELL Authentic Loan Finance je známá pro vysoce kvalitní úvěrové služby a má dobrou reputaci v poskytování úvěrů fyzickým osobám, špatnému úvěru nebo potřebě peněz na zaplacení účtů a investování do podnikání.
Neváhejte mě kontaktovat. Frankmaxwell248@hotmail.com. Nebo stránky http://Authenticloanfinance.com

30.11.2016
Jana Plchová
Dobrý den, v sobotu 26. 11. 2016 jsem ve Vaší restauraci společně s rodinou a přáteli prožila krásnou oslavu narozenin. Chtěla bych poděkovat za vytvoření skutečně příjemného prostředí, estetické provedení slavnostní tabule, chutné jídlo včetně rautu a v neposlední řadě i ochotu obsluhy. Vaši restauraci mohu určitě doporučit!

13.09.2016
Michal
Dobrý den,

Jen bych vás chtěl upozornit, že tu máte ceny jídelního lístku v EUR a bylo by asi dobré to opravit, protože např. cena 18 EUR za 0,3 l kofoly je docela rana a za takové ceny by se nemuselo stydět ani Monako .. ;)

07.06.2016
Petr
Dobrý den,
dnes jsme navštívili na doporučení známých Vaši restauraci na polední menu.
Jídlo bylo výborné, prostředí dokonalé, obsluha příjemná. Výhodou je i dostatečný prostor pro parkování. Doporučuji a rádi se vrátíme.

05.06.2016
Jarda
Dobrý den
Byl dobrý než jsme u Vás obědvaly,obsluha hrozná a ještě ke všemu neuměla počítat vracela na 3 krát,a jídlo stejné jako obsluha,maso tvrdé a brambory přesolené,za ty prach hnus,už nikdy více

20.02.2016
Markovi
Dobrý den paní Edito,
Vaše restaurace nás opět nezklamala :), výborné jídlo, a ty dezerty... prostě mňamka. Moc děkujeme, rádi přijdeme zase.
Hodně spokojených hostů přejí Zuzka a Jarda Markovi.

01.10.2015
Zuzka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké menu budete nabízet na Husí slavnosti?

1 2 3
Novinky
Páteční večer s hudbou

V pátek 23.2.2018 nenechte si ujít večer s živou hudbou. K tanci a poslechu Vám zahraje DUO E+M. Začínáme ve 20:00. Těšíme se na Vaši návštěvu.Dnešní menu

Informace
Kontakty
Emailová adresa: info@restaurace-boskovice.cz Telefon: +420 606 023 801 Webové stránky: www.restaurace-boskovice.cz