Oslavy a svatby

 

V naší restauraci můžete uspořádat i různé oslavy, svatby i pohřební hostiny. Můžeme nabídnout malý salonek pro 20 lidí, větší salonek až pro 40 osob a pak samozřejmě můžete uspořádat oslavu přímo v restauraci, ta nabízí kapacitu až  80 osob. 

 

K Hotelové Restauraci patří i Slavia Club, který je vhodný pro slavnostní setkání, promoce, menší svatby, školení a společenské akce. K dispozici je 40 míst.  Pro všechny tyto příležitosti Vám nabízíme zajištění vhodné dekorace, květinové výzdoby, případně živé nebo reprodukované hudby v jakémkoliv stylu. SLAVIA Club má vlastní vchod, vlastní sociální zařízení tudíž nabízí soukromí.

Parkování přímo u vchodu SLAVIA Clubu.

 

PRO DĚTI

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY K VAŠIM AKCÍM V RESTAURACI SLAVIA

Domeček na kolečkách,

tato společnost nabízí službu mobilního dětského koutku doplněnou realizací zážitkových aktivit. Smyslem mobilního dětského koutku je zajištění kvalitní a aktivní zábavy pro děti na Vaší akci osobami s pedagogickými zkušenostmi. Tito pracovníci v koutku dozorují, pomáhají dětem a motivují je ke hře a k aktivním činnostem a to vše v souladu s osobností dítěte.

- vybavení pro děti od 0+ (fatboye, polohovací válečky, měkké lego, interaktivní hračky, štěrchátka, matrace s ohrádkou, plyšové hračky, deky, polštářky, bazének s balonky atd.)

- vybavení pro děti od 2+ (odrážedla, měkké puzzle, lego duplo, dětská kuchyňka, stolní hry, kostky, autíčka, panenky, umyvadýlko, kočárky, princeznovský stan atd.)

ZÁŽITKOVÉ AKTIVITY:

- VÝTVARNÁ DÍLNA - jedná se o řízenou výtvarnou činnost plnou kreativní a cíleně vedené zábavy s využitím rozličných výtvarných  a kreativních technik. Děti si své výrobky odnesou domů. Využívají se při tom různé druhy papírů, barev, přírodní materiály, třpytky, látky, modelíny,....

- MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ - malířky dětem namalují dle přání na obličej jakékoliv pohádkové motivy, zvířátka a obrazce. Vše je pouze ze zdravotně nezávadné barvy, vodou omyvatelné.

- HÝBÁNKY - cvičení plné zábavy a atraktivních cviků, cvičení s hudebním doprovodem, cvičení s říkankami.

- HUDEBNÍ TERAPIE - zpívání, tleskání, bubnování formou improvizace a přirozeného muzicírování.

a mnoho dalších aktivit.....

Neváhejte nás kontaktovat na tomto telefonním čísle 606 023 803 nebo na emailu: info@hotel-boskovice.cz, rádi Vám poradíme a zprostředkujeme požadovanou akci.

 


 

Staňte se našim fanouškem na facebooku a podpořte Hotel i Restauraci SLAVIA

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 


Novinky
Páteční hudební večer

V pátek 21.6. si nenechte ujít živou hudbu. Zahraje Vám skupina Duo E+M. Začínáme ve 20:00. Těšíme se na Vaši návštěvuDnešní menu
Polévka: Krém z červené řepy
A: Salvátorské vepřové nudličky, dušená rýže99 Kč
B: Kuřecí steak s nivovou omáčkou, fritované brambory110 Kč
C: FIT TIP: Variace salátů s pečenou zeleninou a balkánským sýrem110 Kč

Informace
Kontakty
Emailová adresa: info@restaurace-boskovice.cz Telefon: +420 606 023 801 Webové stránky: www.restaurace-boskovice.cz